Pages Navigation Menu

studio poligraficzne

Aplikacje na smartfon niezbędne dla blogerów

Aplikacje na smartfon niezbędne dla blogerów

Istnieją takie, które potrzebuje większość blogerów. Prowadząc bloga, musisz mieć te opcje na swoim telefonie. Przeczytaj, a zyska na tym twój blog lub videoblog.

Portale społecznościowe to podstawa

Do zamieszczania zdjęć i filmów z życia blogera. Obserwatorzy strony chętnie polubią fan page, który także jest częścią bloga. Influencer publikuje informacje związane ze swoją działalnością. Bez kanałów w social mediach nie da się prowadzić bloga. Dyskusje z fanami, filmiki, fotografie i inne to konieczność w tej branży.

Email w telefonie

Dzisiaj niewiele osób korzysta z wiadomości sms. Ludzie lubią szybką wymianę zdań. Do tego niezbędna jest poczta email lub komunikator internetowy. Jest to oszczędność czasu i pieniędzy. Nie musisz płacić abonamentu za telefon, kupować doładowań. Robisz to tylko wtedy, jak potrzebujesz zadzwonić. Jeśli nie chcesz, to rozmowa jest także możliwa przez internet.

Edycja zdjęć jest ważna

Bloger publikuje ich dużą ilość. Nie zawsze jest dobre światło i warunki do fotografowania. Wtedy przyda się aplikacja do edycji zdjęć, która rozjaśni zbyt ciemne zdjęcie. Doda kolorów, usunie to, czego dana osoba nie chce mieć w kadrze. I zdjęcie będzie idealne. Gotowe do dodania na profil.

Filmy – edycja, montaż

Wygodniejsze jest edytowanie filmów na komputerze niż ma małym ekranie. Jednak mimo to przyda się taka aplikacja do edycji filmów na smartfonie blogerów. Nie zawsze jest możliwość skorzystania z laptopa. Telefon nosimy zawsze przy sobie. Dzięki temu twoje filmy będą lepszej jakości. Obejrzy je więcej osób.

Do pisania, zapisywania notatek

Czasami trzeba coś zapisać. Krótkie notatki zawierające pomysły, dłuższe wypowiedzi będące szkicami tekstów na bloga.

Portale społecznościowe, poczta email, edycja zdjęć i filmów, pisanie tekstów to podstawowe aplikacje, które ułatwią życie wielu osobom. Nawet tym, którzy nie mają jeszcze bloga.