Pages Navigation Menu

studio poligraficzne

Wstawianie łączy HTML

Wstawianie łączy HTML

Czy chcesz pokazać swoim gościom specjalny adres URL? Może chcesz podzielić się artykułem lub dowolną stroną na swojej witrynie z przyjaciółmi i znajomymi. Czy masz z tym jakieś problemy? Tak, oczywiście, masz pewne problemy z wstawianiem linków HTML.

Możesz wstawiać łącza w prosty sposób, wklejając je do przeglądarki internetowej, ale jeśli chcesz wstawić łącze do swoich wpisów na blogu lub w mediach społecznościowych, musisz znać kilka metod.

Najpopularniejszą metodą wstawiania linków do postów jest użycie znacznika “a”. Wiemy, że jest to najpopularniejszy znacznik służący do tworzenia linków na stronie internetowej.

Oto kilka innych metod wstawiania linków HTML do Twoich postów lub artykułów.

1. Użycie przycisku “Hiperłącze”.

Jest to najprostszy i najłatwiejszy sposób wstawienia linku do swojej strony internetowej. Przejdź do menu “Narzędzia”, wybierz “HTML”, a następnie kliknij “Hiperłącze”.

2. Skopiuj adres URL postu

Jeśli jesteś blogerem lub autorem treści, wiesz, że najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, jest udostępnienie swojej pracy. Dlatego za każdym razem, gdy tworzysz nowy post, skopiuj adres URL i wklej go w polu łącza.

3. Korzystanie z Google

Możesz dodać link do swojej witryny, klikając niebieski przycisk “+ Dodaj link”. Nie musisz robić nic więcej, wystarczy, że wybierzesz miejsce docelowe i skopiujesz adres do pola poniżej.

4. Użyj YouTube

Jeśli chcesz udostępnić wideo, przejdź do sekcji “Wstaw wideo” w edytorze. Nie ma potrzeby wpisywania źródłowego adresu URL. Wystarczy, że dodasz adres URL filmu, a pojawi się on automatycznie w poście.

Wnioski:

Mam nadzieję, że te wskazówki pomogą Ci stworzyć link w prosty sposób. Przedstawiłem Ci cztery proste metody tworzenia linków w Twoich postach. Wypróbuj je wszystkie, a nigdy nie pożałujesz.