Pages Navigation Menu

studio poligraficzne

Naprawa uszkodzonego ekranu w telefonie

Naprawa uszkodzonego ekranu w telefonie

Dzisiejsze telefony komórkowe nie są już tak trwałe jak urządzenia produkowanie jeszcze kilka, czy kilkanaście lat temu. Znacznie częściej ulegają awarii, a szczególnie narażone są w nich ekrany dotykowe. Przy upadku z nawet niewielkiej wysokości ekran może ulec pęknięciu, co zdarza się naprawdę bardzo często.

Czy ekran w telefonie można naprawić?

Każdy telefon można naprawić. Nie w każdym przypadku jest to jednak opłacalne. Koszty mogą sięgać wartości urządzenia, a wtedy takie przedsięwzięcie nie ma większego sensu. W każdym mieście znajdziemy punkt, w którym tego typu usługi są wykonywane. Wymiana szybki w telefonie Wrocław nie koniecznie będzie droższa od takiej samej usługi w mniejszej miejscowości. Przede wszystkim dlatego, że w dużych miastach jest znacznie lepszy dostęp do części serwisowych, co pozwala na obniżenie cen.

Ile kosztuje wymiana ekranu?

Koszt wymiany ekranu uzależniony jest od wieku telefonu i konkretnego modelu. Jeśli będzie to jeden z tak zwanych flagowców, to cena będzie na pewno wygórowana. Wymiana szybki w telefonie Wrocław może w przypadku mocnego i nowego urządzenia z Androidem, bądź na przykład w przypadku telefonu marki Apple, być wydatkiem rzędu 200-300 złotych. Czasami cena sięga nawet 500 złotych jeśli nie ma dostępnych części zamiennych. Z tego też powodu trzeba dobrze zorientować się w cenach usług, zanim oddamy telefon do serwisu, ponieważ nie w każdym przypadku będzie to w ogóle opłacalne. W każdym bądź razie wymiana ekranu jest kosztowna!